EN
Başkan'ın Mesajı

 Değerli Sektör Paydaşımız,

Dernek olarak amacımız her zaman olduğu gibi; şeffaf, ayrımcı olmayan ve talep odaklı uluslararası standartların kullanılması ve geliştirilmesi yönünde, kullanıcıların da ihtiyaçlarını dikkate alarak, kullanılan her türlü telekomünikasyon teknolojilerinin erişilebilir fiyatla son kullanıcıya sunulabilmesi için en uygun ortamın yaratılmasıdır.  Derneğimizin sektör paydaşlarına aynı ve eşit mesafede duruşu bu çalışmaların etkin bir şekilde yürütülmesini ve en verimli sonuçların elde edilmesini mümkün kılmaktadır.

 

Sektörün büyüklüğü, dönüştürücü etkisi ve sürekli bir evrim içinde olması; talep odaklı ve yüksek kaliteli uluslararası standartların uygulanması ile gerçekleşmektedir. Bu standartlar; küresel bağlantıların var edilmesi, şeffaflık, satın alınabilir seviye, güvenilirlik, birlikte çalışabilirlik ve güvenlik prensipleri doğrultusunda gelişmektedir.  Temel teknolojiler yeni hizmetlerin ve uygulamaların kullanılır olmasını sağlamakta ve bilgi toplumu olmayı teşvik etmektedir.

 

Yeni nesil telekomünikasyon teknolojileri ve uygulamalarının sektör ihtiyaçlarına göre Eğitim Programlarının hazırlanması ve bu eğitim programları sonucunda Sertifika verilmesi de Derneğimizin öncelikleri arasındadır.

 

Siz değerli üyelerimizin Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, çalışmalarımıza katkıda bulunarak bizlere olan desteğinizi sürdüreceğinizin bilincinde olarak;

TÜTED’in bu günlere gelmesini sağlayan derneğimizin tüm üyelerine, derneğimizin kurucu üyeleri ;  Sayın Raif Elmas (Kurucu Başkanımız) , değerli geçmiş dönem başkanlarımız Sayın Celal Bircanoğlu , Sayın Fahri Cebeci , Sayın Selçuk Ünal , Sayın Arzu Nur Alpagut , Sayın Tayfun Türkalp, Sayın Murat Dikici ve Sayın Adil Zafer Müftüoğlu ve Dr.Dilek Bağdatlıoğlu’na ve geçmiş dönem yönetim ve denetim kurulu üyelerimize teşekkür ve saygılarımı iletiyorum.

 

TÜTED’in sektörümüz adına daha bir çok başarıya imza atmasını ve siz değerli üyelerimize sevdikleri ile birlikte geçirecekleri sağlık , mutluluk ve başarı dolu yıllar diliyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

M.Hakan Tahiroğlu

Footer
DiversEffect