EN

"The London Bridge Project" ile birlikte yeni bir projeye başlıyor

16 Ağustos 2018 | Haberler

 BCCT üyesi Etkin Proje, Londra merkezli kardeş firması "The London Bridge Project" ile birlikte yeni bir projeye başlıyor! Türk şirketlerinin “yıllık 1 Trilyon Pound“a yaklaşan ihalelerden pay almasını sağlamak üzere İngiltere’de yerleşik bir ekip kurdu ve 30 yıldan fazla kamu ihale deneyimi olan profesyonel ekibi ile ve Tüm Telekomünikasyon İş İnsanları Derneği (TÜTED)’in de işbirliğine katılımı ile,ülkemizde üretilen ürün ve hizmetlerin İngiltere pazarında da yer almasını amaçlıyor.

50.000 üzeri aktif ihaleye ulaşın

 

Mevcut durumda 200.000 firma’nın faydalandığı bu devasa fırsata (50.000 üzeri aktif yeni ihale) ulaşmanız artık çok kolay olacak! Şirketinize uygun ihale fırsatlarının bulunması, ihale dosyası hazırlama, bağlantı kurma, ihale başvurusu ve takip süreçlerinin yönetilmesinin yanı sıra İngiltere operasyonun yürütülmesi de dahil olmak üzere Türkiye ve İngiltere’de yerinde ve uçtan uca hizmet almanız mümkün. İhale kazanımına kadar olan masraflarınız için ise teşviklerden faydalanmanın yolunu açıyor.   

İngiltere bölgesindeki ihale yetkinliğinizi ölçebileceğiniz ÜCRETSİZ ANALİZ hizmeti, diğer tüm detaylar  için www.ingiltereihaleleri.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İrtibat: Şebnem Gökçe tuted@tuted.org.tr  0536 495 7980-0212 267 1500

Footer
DiversEffect