EN

Yeni pazarlara açılmak, ihracatınızı artırmak, işbirlikleri geliştirmek, inovasyon için siz de katılın

01 Haziran 2017 | Haberler

Tüm Telekomünikasyon İş İnsanları Derneği (TÜTED)  yurtdışında yeni yatırım ve iş birliği fırsatları yaratmak amacıyla London Bridge Project ve BT Haber işbirliğiyle İngiltere’ye ticari heyet seyahati düzenleyecektir. Bu seyahat programı ile katılımcılara yeni ihracat imkanları, kanal anlaşmaları ve pazar fırsatları yaratılması hedeflenmektedir.

 Planlanan Program*

 17-22 Temmuz 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) donanım ve yazılımları olmak üzere tüm Telekomünikasyon, Yazılım ve Bilişim sektörü için ürün ve hizmet üreten firmaların katılabileceği seyahatin programı aşağıdaki gibidir:

İngiltere’de bilişim, telekomünikasyon, finans, iş çözümleri, mobil uygulama vb. sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile B2B görüşmeler yapılacak,
İngiltere’de ticaret, yatırım, çalışma hayatı, yaşam ve vize koşulları ile ilgili önemli noktalarda verilecek seminerlere katılım sağlanacak,
İngiltere – Londra bölgesi yerel yönetimleri ile tanışma fırsatı yaratılacak,
Seçilen inovasyon merkezleri ve teknokentlere ziyaretler düzenlenecektir.

Seyahate katılmak isteyen üyelerimizin, 5 Haziran 2017 tarihine kadar info@londonbridgeproject.com adresine taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi istenmesi halinde 0541 399 67 34 ile iletişime geçebilirsiniz.

Söz konusu ziyaret için Ekonomi Bakanlığı’ndan sektörel ticaret heyeti desteğine yönelik ön onayın alınması ile seyahat sonrasında program bedelinin %70’e kadarlık kısmı geri alınabilecektir. Ekonomi Bakanlığı destekleri kapsamında,  bu desteği kullanmak isteyen kuruluşların TUTED üyesi olmaları zorunludur.

Tahmini bütçe ve bütçe detayları ise aşağıda sunulmaktadır:

Seyahat Tahmini Bütçesi :

Seyahat tahmini bütçesi, 4.975 EURO/KİŞİ’dir.

Seyahat Bütçesine Dâhil Olan Hizmetler: 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri İle İstanbul-Londra Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

5 Gece Oda-kahvaltı Konaklama

Tüm Alan/Otel Transferleri

B2B Görüşmelerinin Organizasyon Ücretleri ve Transferleri

Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)


Footer
DiversEffect